MY BRA FORMS - інтернет-магазин KLEO

MY BRA FORMS

Lingerie
ANGELICA

Balconette-bandeau P-up на основі формованих чашок, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють підняти груди або вибрати максимально зручну посадку (нижнє виштовхування). Фігурна піднесена лінія чашок створює красиву спокусливу лінію декольте в ретро стилі і приховує недолік верхньої повноти. Силіконові стрічки на бічних деталях дозволяють носити бюстгальтер без бретелей. MUST HAVE для нарядів з відкритими плачами.

до каталогу

DEMI

Balconette-bandeau wireless - бескаркасний балконетт- бандо на основі ліфа з цільної формуваної конструкції, стильний і комфортний для невеликих грудей. Деталі спинки з верхнім краєм з силіконовою тасьмою посилені сітчастим полотном, що дозволять бюстгальтеру надійно підтримувати груди без бретелей. Ідеально підходить під прозорі блузи і боді.

до каталогу

ELIZA

Комбінований бюстгальтер-топ з ущільненими внутрішніми деталями чашок з дубляжу (Half Padded), ламінований бавовняним полотном. На зручних каркасах, що створюють гарну форму і підтримку. Бюстгальтер має сексуальний виріз по центру, який оздоблений фестоном. Внутрішній ліф, на дубльованій бавовняній основі, створює додатковий об'єм і красу округлих форм грудей. Надійну підтримку забезпечують бретелі перехрещені на спині. Ідеально підійде для одягу зі спортивною або американською спинкою. Розмірний ряд: 70ВCD 75АBC 80В.

до каталогу

EVA

Soft balconette - полегшений бюстгальтер з вишивки, на стані, на каркасах. За рахунок особливого крою з двома вточками створює гарну форму грудей. Сексуальна прозорість і комфорт в одній формі. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом.

до каталогу

EMMA

Бюстгальтер Soft plunge на каркасах, забезпечує глибоку відкриту лінію декольте спереду і комфортне прилягання збоку, на стані. Високі м'які трикутні чашки з бічними рельєфами, посилені сітчастим полотном, збирають груди до центру, створюють гарну глибоку лінію декольте і комфортну підтримку. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу і під наряди з V-подібним вирізом. Розмірний ряд : 70АВCD 75АBCD 80ВC.

до каталогу

EVELINE

V-sexy P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах, з V - образною лінією декольте. Спокусливо збирає груди до центру, створюючи пікантну улоговинку, і збільшує на один розмір. Підходить під наряди з глибоким V-подібним вирізом.

до каталогу

GRETA

P-up з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок з вузькою центральною частиною, на каркасах. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Універсальна форма під відкриті наряди. Додатково в продажу мереживні бретелі для декорування спини. Бестселер Kleo.

до каталогу

GRETA S

P-up з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок, на каркасах. S - на стані, забезпечує надійну підтримку. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Універсальна форма під відкриті наряди.

до каталогу

HELENA

Balconette P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів на кожен день.

до каталогу

JENNY

Triangle wireless - безкаркасний бюстгальтер на основі трикутних формованих чашок, на стані. Комфортний, як для повсякденного носіння, так і для активного відпочинку і спорту. За рахунок зйомних гачків на бретелі ззаду можна зробити позицію "навхрест" для одягу зі спортивною або американською спинкою. Відмінна підтримка для невеликих грудей.

до каталогу

KATY

Безкаркасний Soft top wireless - м'який топ виконаний з натуральної бавовни з еластаном, з підкладом спереду. Топ в спортивному стилі, нижня частина декорована брендованою еластичною тасьмою. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Виконує роль як нижньої білизни, так і топа для дому та відпочинку. Розмірний ряд: S, M, L.

до каталогу

KARINA

Balconette P-up на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на стані, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Відмінна підтримка для середньо- великих розмірів на кожен день. Бестселер Kleo.

до каталогу

LOLA

Soft top wireless - безкаркасний м'який топ виконаний з натуральної бавовни з підкладом спереду. Драпірування в області декольте покращує посадку і прилягання, а мереживна тасьма знизу виконує не тільки функцію підтримки, але надає сексуальність і жіночність. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Використовується, як білизна, так і одяг для дому та відпочинку.

до каталогу

MERI

Безкаркасний Triangle wireless soft cup бюстгальтер c м'якими трикутними чашками з підкладом, виконаний з бавовняного полотна з еластаном .Надійну і комфортну підтримку забезпечує брендована еластична тасьма по низу бюстгальтера. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу. Для тих, хто цінує натуральність і комфорт. Розмірний ряд: 70АВC 75АBC 80В.

до каталогу

NANCY

Бюстгальтер-топ soft (м’який) на каркасах, який має стильну форму чашок, що переходить у прозорий топ. Елегантності додає стильна сіточка у вигляді решітки. Бретелі навхрест створюють кращу підтримку.

до каталогу

NICOLE

Комфортний Soft wireless Bralette-bra - м'який безкаркасний бралетт - бюстгальтер на стані, з застібкою. Трикутні чашки з сітчастого полотна створюють красиву лінію декольте і відмінну підтримку для невеликих грудей. Обсяг і округлу форму надають додаткові вкладиші з тонкого дубляжу. За рахунок зйомних гачків на бретелі ззаду можна зробити позицію "навхрест" для одягу зі спортивною або американською спинкою.

до каталогу

Size Plus
AGATA

Комфортний бюстгальтер wireless - без каркасів, на основі тонких формованих чашок, на стані. Особливі несучі матеріали і крій збирають груди до центру, забезпечують комфорт і надійну підтримку при повсякденному носінні і активному русі. Комфортні широкі бретелі знімають напругу з плечей. Бюстгальтер для власниць розкішних форм.

до каталогу

ALBINA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі матеріали та крій, бічні коригувальні деталі збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму, забезпечують комфорт і надійну підтримку. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

до каталогу

DANIELA

Balconette на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на каркасах. T-подібний крій створює красиву округлу форму, забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Піднесена фігурна лінія чашок підкреслює красиве декольте і збирає груди до центру, створюючи пікантну улоговинку для власниць розкішних форм. Розмірний ряд: 75DEFG 80CDEFG 85CDEF 90CDE.

до каталогу

EMILY

Soft full cup бюстгальтер з м'якими чашками з вишивки, на стані, на каркасах, з посилювачем нижньо-бокових деталей чашок. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей (піднімає і збирає до центру), забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

до каталогу

JULIA

Balconette на основі формованих чашок, на стані, на каркасах. Має красиву округлу форму. Збирає груди до центру. Фігурна лінія декольте підкреслює красу грудей. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих розмірів.

до каталогу

KERRI

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі несучі матеріали і крій збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму, забезпечують комфорт і надійну підтримку. Бічні коригувальні деталі переходять в комфортні широкі бретелі, які знімають напругу з плечей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

до каталогу

LINDA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер з м'якими чашками, на стані, на каркасах. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей: піднімає і збирає до центру. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Розмірний ряд: 70DEFG 75CDEFG 80CDEF 85ВCDE 90CD.

до каталогу

LISA

Форма Lisa: балконет на основі формованих чашок, на стані на каркасах. Бюстгальтер зроблений з німецького полотна спейсер – невагомого та ніжного до тіла матеріалу товщиною всього 3 мм. Спейсер чудово пропускає повітря завдяки повітряним прошаркам та регулює термобаланс. Він не деформується та забезпечує надійну підтримку. Гарантують неймовірний комфорт та надійну підтримку для великих грудей.

до каталогу

MADLEN

Комфортний бюстгальтер Balconette основі м'яких мереживних чашок, на стані, на каркасах. Мереживні бічні деталі чашок збирають груди до центру і переходять в бретелі. Чашки і стан посилені сітчастим полотном для надійної підтримки. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для середньо - великих грудей. Розмірний ряд: 70CDE, 75ВCDE, 80BCD, 85BC.

до каталогу

MIRANDA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з мереживними м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі матеріали та крій, бічні коригувальні деталі збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму і забезпечують комфорт і надійну підтримку. Нижні деталі на підкладці з бавовняного полотна. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

до каталогу

RAFFAELLA

Комбінований (Наlf padded) бюстгальтер з ущільненими нижньо - бічними деталями чашок з дубляжу, на стані, на каркасах. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей (піднімає, збирає до центру), забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

до каталогу

ROSY

Balconette на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на стані, на каркасах. Виконаний з мережива: бічні деталі чашок прикрашають бічну лінію грудей, переходячи в "бретелі". Мереживні бічні деталі стану посилені сітчастим полотном для надійної підтримки. Забезпечує комфорт і відмінну нижньо - бічну підтримку для великих розмірів. Ідеально підходить під вбрання з V -подібним вирізом.

до каталогу

SARAH

Balconette SPASER на основі формованих чашок із спеціального тонкого 3D "дихаючого" матеріалу, на стані, на каркасах. Неймовірно комфортний. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Непомітний під одягом. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів на кожен день. Розмірний ряд: 70CDE, 75BCDE, 80BCD, 85ВС.

до каталогу

VIVIAN

Soft (м’який), wireless бюстгальтер без каркасів для великих розмірів. Виготовлений з нееластичних і малоеластичних матеріалів. Завдяки широкій резині по низу бюстгальтера і широким бретелям, має хорошу підтримку розкішних форм. Комфортна та невагома посадка, завдяки тонким матеріалам.

до каталогу

Kleo — Стильно. Красиво. Комфортно. Для мене.