MY BRA FORMS - інтернет-магазин KLEO

MY BRA FORMS

Size Plus
ALBINA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі матеріали та крій, бічні коригувальні деталі збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму, забезпечують комфорт і надійну підтримку. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

DANIELA

Balconette на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на каркасах. T-подібний крій створює красиву округлу форму, забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Піднесена фігурна лінія чашок підкреслює красиве декольте і збирає груди до центру, створюючи пікантну улоговинку для власниць розкішних форм. Розмірний ряд: 75DEFG 80CDEFG 85CDEF 90CDE.

EMILY

Soft full cup бюстгальтер з м'якими чашками з вишивки, на стані, на каркасах, з посилювачем нижньо-бокових деталей чашок. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей (піднімає і збирає до центру), забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

KERRI

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі несучі матеріали і крій збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму, забезпечують комфорт і надійну підтримку. Бічні коригувальні деталі переходять в комфортні широкі бретелі, які знімають напругу з плечей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

MADLEN

Комфортний бюстгальтер Balconette основі м'яких мереживних чашок, на стані, на каркасах. Мереживні бічні деталі чашок збирають груди до центру і переходять в бретелі. Чашки і стан посилені сітчастим полотном для надійної підтримки. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для середньо - великих грудей. Розмірний ряд: 70CDE, 75ВCDE, 80BCD, 85BC.

MIRANDA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з мереживними м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі матеріали та крій, бічні коригувальні деталі збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму і забезпечують комфорт і надійну підтримку. Нижні деталі на підкладці з бавовняного полотна. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

RAFFAELLA

Комбінований (Наlf padded) бюстгальтер з ущільненими нижньо - бічними деталями чашок з дубляжу, на стані, на каркасах. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей (піднімає, збирає до центру), забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

ROSY

Balconette на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на стані, на каркасах. Виконаний з мережива: бічні деталі чашок прикрашають бічну лінію грудей, переходячи в "бретелі". Мереживні бічні деталі стану посилені сітчастим полотном для надійної підтримки. Забезпечує комфорт і відмінну нижньо - бічну підтримку для великих розмірів. Ідеально підходить під вбрання з V -подібним вирізом.

SARAH

Balconette SPASER на основі формованих чашок із спеціального тонкого 3D "дихаючого" матеріалу, на стані, на каркасах. Неймовірно комфортний. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Непомітний під одягом. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів на кожен день. Розмірний ряд: 70CDE, 75BCDE, 80BCD, 85ВС.

Lingerie
ANGELICA

Balconette-bandeau P-up на основі формованих чашок, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють підняти груди або вибрати максимально зручну посадку (нижнє виштовхування). Фігурна піднесена лінія чашок створює красиву спокусливу лінію декольте в ретро стилі і приховує недолік верхньої повноти. Силіконові стрічки на бічних деталях дозволяють носити бюстгальтер без бретелей. MUST HAVE для нарядів з відкритими плачами.

ELIZA

Комбінований бюстгальтер-топ з ущільненими внутрішніми деталями чашок з дубляжу (Half Padded), ламінований бавовняним полотном. На зручних каркасах, що створюють гарну форму і підтримку. Бюстгальтер має сексуальний виріз по центру, який оздоблений фестоном. Внутрішній ліф, на дубльованій бавовняній основі, створює додатковий об'єм і красу округлих форм грудей. Надійну підтримку забезпечують бретелі перехрещені на спині. Ідеально підійде для одягу зі спортивною або американською спинкою. Розмірний ряд: 70ВCD 75АBC 80В.

EVA

Soft balconette - полегшений бюстгальтер з вишивки, на стані, на каркасах. За рахунок особливого крою з двома вточками створює гарну форму грудей. Сексуальна прозорість і комфорт в одній формі. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом.

EMMA

Бюстгальтер Soft plunge на каркасах, забезпечує глибоку відкриту лінію декольте спереду і комфортне прилягання збоку, на стані. Високі м'які трикутні чашки з бічними рельєфами, посилені сітчастим полотном, збирають груди до центру, створюють гарну глибоку лінію декольте і комфортну підтримку. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу і під наряди з V-подібним вирізом. Розмірний ряд : 70АВCD 75АBCD 80ВC.

GRETA

P-up з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок з вузькою центральною частиною, на каркасах. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Універсальна форма під відкриті наряди. Додатково в продажу мереживні бретелі для декорування спини. Бестселер Kleo.

EVELINE

V-sexy P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах, з V - образною лінією декольте. Спокусливо збирає груди до центру, створюючи пікантну улоговинку, і збільшує на один розмір. Підходить під наряди з глибоким V-подібним вирізом.

GRETA S

P-up з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок, на каркасах. S - на стані, забезпечує надійну підтримку. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Універсальна форма під відкриті наряди.

HELENA

Balconette P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів на кожен день.

JENNY

Triangle wireless - безкаркасний бюстгальтер на основі трикутних формованих чашок, на стані. Комфортний, як для повсякденного носіння, так і для активного відпочинку і спорту. За рахунок зйомних гачків на бретелі ззаду можна зробити позицію "навхрест" для одягу зі спортивною або американською спинкою. Відмінна підтримка для невеликих грудей.

KARINA

Balconette P-up на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на стані, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Відмінна підтримка для середньо- великих розмірів на кожен день. Бестселер Kleo.

KATY

Безкаркасний Soft top wireless - м'який топ виконаний з натуральної бавовни з еластаном, з підкладом спереду. Топ в спортивному стилі, нижня частина декорована брендованою еластичною тасьмою. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Виконує роль як нижньої білизни, так і топа для дому та відпочинку. Розмірний ряд: S, M, L.

LOLA

Soft top wireless - безкаркасний м'який топ виконаний з натуральної бавовни з підкладом спереду. Драпірування в області декольте покращує посадку і прилягання, а мереживна тасьма знизу виконує не тільки функцію підтримки, але надає сексуальність і жіночність. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Використовується, як білизна, так і одяг для дому та відпочинку.

MERI

Безкаркасний Triangle wireless soft cup бюстгальтер c м'якими трикутними чашками з підкладом, виконаний з бавовняного полотна з еластаном .Надійну і комфортну підтримку забезпечує брендована еластична тасьма по низу бюстгальтера. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу. Для тих, хто цінує натуральність і комфорт. Розмірний ряд: 70АВC 75АBC 80В.

NICOLE

Комфортний Soft wireless Bralette-bra - м'який безкаркасний бралетт - бюстгальтер на стані, з застібкою. Трикутні чашки з сітчастого полотна створюють красиву лінію декольте і відмінну підтримку для невеликих грудей. Обсяг і округлу форму надають додаткові вкладиші з тонкого дубляжу. За рахунок зйомних гачків на бретелі ззаду можна зробити позицію "навхрест" для одягу зі спортивною або американською спинкою.

Kleo — Стильно. Красиво. Комфортно. Для мене.