MY BRA FORMS - інтернет-магазин KLEO

MY BRA FORMS

Lingerie
DASHA

Комфортный Soft balconette - бюстгальтер с мягкими высокими треугольными чашками ,на стане,на каркасах . T-образный крой создает красивую округлую форму груди : приподнимает и собирает к центру .Обеспечивает комфорт и надежную поддержку для средне-большой груди. Верхняя деталь чашки - из прозрачного сетчатого полотна с фигурной линией декольте подчеркивает чувственный образ.

EDITH

Balconette P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах. Поєднання відкритих формованих чашок з високими трикутними мереживними чашками створює надійну підтримку і красиву лінію декольте. Спокусливо зводить груди до центру, створюючи пікантну улоговинку. Підходить під наряди з V- подібним вирізом.

KATY

Безкаркасний Soft top wireless - м'який топ виконаний з натуральної бавовни з еластаном, з підкладом спереду. Топ в спортивному стилі, нижня частина декорована брендованої еластичною тасьмою. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Виконує роль як нижньої білизни, так і топа для дому та відпочинку. Розмірний ряд: S, M, L.

MERY

Безкаркасний Triangle wireless soft cup бюстгальтер c м'якими трикутними чашками з підкладом, виконаний з бавовняного полотна з еластаном .Надійну і комфортну підтримку забезпечує брендована еластична тасьма по низу бюстгальтера. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу. Для тих, хто цінує натуральність і комфорт. Розмірний ряд: 70АВC 75АBC 80В.

EMMA

Soft plunge - бюстгальтер на каркасах, обеспечивающих глубокую открытую линию декольте спереди и комфортное прилегание сбоку , на стане. Высокие мягкие треугольные чашки с боковыми рельфами , усиленные сетчатым полотном, собирают грудь к центру , создают красивую глубокую линию декольте и отличную поддержку для небольшой груди. Идеально подходит под наряды с V-образным вырезом.

Size Plus
LINDA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер з м'якими чашками, на стані, на каркасах. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей: піднімає і збирає до центру. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Розмірний ряд: 70DEFG 75CDEFG 80CDEF 85ВCDE 90CD.

Kleo — Стильно. Красиво. Комфортно. Для мене.