MY BRA FORMS - інтернет-магазин KLEO

MY BRA FORMS

Lingerie
ADRIANNA

Безкаркасний soft Bralette з мережива, з трикутними чашками, на широкому мереживному стані. Високі трикутні чашки, вбудовані в стан, створюють відмінний баланс і красиву форму. Ідеальна форма для невеликих грудей. Комфорт і сексуальність - два в одному.

ANGELICA

Balconette-bandeau P-up на основі формованих чашок, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють підняти груди або вибрати максимально зручну посадку (нижнє виштовхування). Фігурна піднесена лінія чашок створює красиву спокусливу лінію декольте в ретро стилі і приховує недолік верхньої повноти. Силіконові стрічки на бічних деталях дозволяють носити бюстгальтер без бретелей. MUST HAVE для нарядів з відкритими плачами.

ANNABELLE

Double P-up на основі формованих чашок з вузькою центральною частиною, збільшує груди на два розміри. V-образна лінія декольте. Спокусливо збирає груди до центру. Для тих, хто хоче справити враження. Підходить під наряди до глибоким V-подібним вирізом.

DASHA

Комфортний Soft balconette - бюстгальтер з м'якими високими трикутними чашками, на стані, на каркасах. T-подібний крій створює красиву округлу форму грудей: піднімає і збирає до центру. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для середньо - великих грудей. Верхня деталь чашки - з прозорого сітчастого полотна з фігурною лінією декольте підкреслює чуттєвий образ.

DEMI

Balconette-bandeau wireless - бескаркасний балконетт- бандо на основі ліфа з цільної формуваної конструкції, стильний і комфортний для невеликих грудей. Деталі спинки з верхнім краєм з силіконовою тасьмою посилені сітчастим полотном, що дозволять бюстгальтеру надійно підтримувати груди без бретелей. Ідеально підходить під прозорі блузи і боді.

EDITH

Balconette P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах. Поєднання відкритих формованих чашок з високими трикутними мереживними чашками створює надійну підтримку і красиву лінію декольте. Спокусливо зводить груди до центру, створюючи пікантну улоговинку. Підходить під наряди з V- подібним вирізом.

EVA

Soft balconette - полегшений бюстгальтер з вишивки, на стані, на каркасах. За рахунок особливого крою з двома вточками створює гарну форму грудей. Сексуальна прозорість і комфорт в одній формі. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом.

EMMA

Бюстгальтер Soft plunge на каркасах, забезпечує глибоку відкриту лінію декольте спереду і комфортне прилягання збоку, на стані. Високі м'які трикутні чашки з бічними рельєфами, посилені сітчастим полотном, збирають груди до центру, створюють гарну глибоку лінію декольте і комфортну підтримку. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу і під наряди з V-подібним вирізом. Розмірний ряд : 70АВCD 75АBCD 80ВC.

EVELINE

V-sexy P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах, з V - образною лінією декольте. Спокусливо збирає груди до центру, створюючи пікантну улоговинку, і збільшує на один розмір. Підходить під наряди з глибоким V-подібним вирізом.

GRETA

P-up з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок з вузькою центральною частиною, на каркасах. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Універсальна форма під відкриті наряди. Додатково в продажу мереживні бретелі для декорування спини. Бестселер Kleo.

GRETA MULTIWAY

Multi-way P-up трансформер з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок, на каркасах, з застібкою спереду і мереживною спинкою. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Додатково в продажу: "Набір бретелей для Multiway в мішечку", силіконова спинка + подовжені бретелі для адаптації під різні фасони суконь.

GRETA S

P-up з відкритою лінією декольте на основі формованих чашок, на каркасах. S - на стані, забезпечує надійну підтримку. Створює округлу, правильну форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір. Універсальна форма під відкриті наряди.

HELENA

Balconette P-up на основі формованих чашок, на стані, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів на кожен день.

JENNY

Triangle wireless - безкаркасний бюстгальтер на основі трикутних формованих чашок, на стані. Комфортний, як для повсякденного носіння, так і для активного відпочинку і спорту. За рахунок зйомних гачків на бретелі ззаду можна зробити позицію "навхрест" для одягу зі спортивною або американською спинкою. Відмінна підтримка для невеликих грудей.

JENNY L

Triangle wireless - безкаркасний бюстгальтер на основі трикутних формованих чашок, на стані. Комфортний бюстгальтер для повсякденного носіння. Подовжені бретелі з гачками ззаду дозволяють зробити позицію "навхрест" під одяг з звуженою спинкою. Еластична широка тасьма забезпечує надійну і комфортну підтримку. Відмінне рішення для невеликих грудей. Розмірний ряд: 70BC, 75AB, 80АB.

KARINA

Balconette P-up на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на стані, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Відмінна підтримка для середньо- великих розмірів на кожен день. Бестселер Kleo.

KATY

Безкаркасний Soft top wireless - м'який топ виконаний з натуральної бавовни з еластаном, з підкладом спереду. Топ в спортивному стилі, нижня частина декорована брендованою еластичною тасьмою. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Виконує роль як нижньої білизни, так і топа для дому та відпочинку. Розмірний ряд: S, M, L.

LEILA

Balconette-bandeau P-up на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded) спокусливо відкриває лінію декольте, а зйомні вкладиші дозволяють підняти груди або вибрати максимально зручну посадку (нижнє виштовхування). На каркасах. Додаткове посилення бічних деталей з сітчастого полотна забезпечує надійну підтримку. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом.

LOLA

Soft top wireless - безкаркасний м'який топ виконаний з натуральної бавовни з підкладом спереду. Драпірування в області декольте покращує посадку і прилягання, а мереживна тасьма знизу виконує не тільки функцію підтримки, але надає сексуальність і жіночність. Відмінна підтримка для невеликих грудей. Використовується, як білизна, так і одяг для дому та відпочинку.

MAMA

Спеціальний комфортний безкаркасний бюстгальтер для годуючих мам - MAMA form. Безпечний, виконаний з бавовняного полотна європейського походження. Для повного комфорту внутрішні шви закриті тасьмою з бавовняного полотна. Внутрішні бічні деталі чашок підтримують бюстгальтер під час годування. Спеціальні надійні гіпоалергенні застібки легко і швидко відстібаються. Бюстгальтер Mama form дозволяє себе комфортно почувати як в перебігу дня так і під час нічного відпочинку і годування. Розмірний ряд: 75СDEF, 80CDEF, 85CDE.

MELANY

Комфортний Soft wireless Bralette - bra - м'який безкаркасний бралетт - бюстгальтер на стані, із застібкою. Високі трикутні чашки з бічними рельєфами, посилені сітчастим полотном, збирають груди до центру, створюють гарну лінію декольте і відмінну підтримку для невеликих грудей. Ідеально підходить під вбрання з V- подібним вирізом.

MELISSA

P-up з V-подібною лінією декольте за рахунок високих мереживних чашок трикутної форми, з вузькою центральною частиною, на каркасах. Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Створює округлу, красиву форму грудей: піднімає, збирає груди до центру за рахунок бічного виштовхування. Збільшує груди на 1 розмір.

MEGGI

Half padded plunge - бюстгальтер на каркасах, що забезпечують глибоку відкриту лінію декольте спереду і комфортне прилягання збоку, на стані. Високі зовнішні трикутні мереживні чашки в поєднанні з відкритими внутрішніми чашками з елегантним рельєфом, дубльовані бавовною, створюють гарну глибоку лінію декольте і забезпечують комфортну підтримку. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природню красу і під наряди з V-подібним вирізом. Сексуальность і комфорт - два в одному! Розмірний ряд: 70АВCD 75АBCD 80ВC.

MERI

Безкаркасний Triangle wireless soft cup бюстгальтер c м'якими трикутними чашками з підкладом, виконаний з бавовняного полотна з еластаном .Надійну і комфортну підтримку забезпечує брендована еластична тасьма по низу бюстгальтера. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу. Для тих, хто цінує натуральність і комфорт. Розмірний ряд: 70АВC 75АBC 80В.

NAOMI

Безкаркасний бюстгальтер – бралетт виконаний у вигляді укороченої майки – топа з зміцненим та дубльованим бавовною ліфом (під периметром з мережива), з широкою застібкою ззаду. Стильна імітація бюстгальтера на сітчастій основі. Нижня частина підтримується на широкій комфортній еластичній тасьмі. Така конструкція дозволяє створити гарну форму грудей. Виконує роль як білизни, так і одягу під піджаки та кардигани. Розмірний ряд: S, M, L.

NICOLE

Комфортний Soft wireless Bralette-bra - м'який безкаркасний бралетт - бюстгальтер на стані, з застібкою. Трикутні чашки з сітчастого полотна створюють красиву лінію декольте і відмінну підтримку для невеликих грудей. Обсяг і округлу форму надають додаткові вкладиші з тонкого дубляжу. За рахунок зйомних гачків на бретелі ззаду можна зробити позицію "навхрест" для одягу зі спортивною або американською спинкою.

RITA

Безкаркасний комфортний топ у спортивному стилі виконаний з мереживного італійського полотна. Крій із звуженою спинкою (боксерка). Надійну та комфортну підтримку забезпечує брендована еластична тасьма знизу бюстгальтера. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи їх природню красу. Розмірний ряд: S, M, L.

SABINA

Безкаркасний Bralette - бралетт з мережива, з трикутними чашками, на широкому мереживному стані. Високі трикутні чашки створюють красиву лінію декольте. Внутрішні трикутні чашки (фіксуються на еластичних стрічках) на дубльованій бавовняній основі створюють додатковий обсяг і красиву округлу форму грудей. Ідеально підходить для невеликих грудей, підкреслюючи її природну красу, і під наряди з V-подібним вирізом. Стильний look і комфорт - два в одному. Може виконувати роль топа underwear as outerwear (білизна як одяг).

SASHA

Безкаркасний комфортний топ виконаний з приємної мікрофібри за японськими технологіями: унікальна обробка - проклеювання швів дозволяє отримати комфорт і задоволення в процесі носіння. Топ забезпечує оптимальну підтримку за рахунок додатково проклеєної передньої частини. Додаткові зйомні круглі вкладки надають об'єму і створюють гарну форму грудей. Відмінна пропозиція для активного відпочинку та спорту. Розмірний ряд: S, M, L.

SUSANNA

Безкаркасний soft Bralette з мережива з трикутними чашками на широкому мереживній стані. Мереживна спинка є не тільки частиною декору, а й підтримує комфортний баланс всієї конструкції. Ідеальна форма для невеликих грудей. Комфорт і сексуальність - два в одному.

VANESSA

Gel P-up на основі формованих чашок з гелевим наповнювачем з вузькою центральною частиною, на каркасах. Збирає груди до центру і збільшує на 1 розмір. Підходить під наряди з глибоким V-подібним вирізом. Забезпечує особливий комфорт і максимально натуральні відчуття.

Size Plus
ALBINA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі матеріали та крій, бічні коригувальні деталі збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму, забезпечують комфорт і надійну підтримку. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

NEW LOOK

Balconette P-up на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на каркасах. T-подібний крій створює красиву округлу форму грудей: піднімає і збирає до центру (більше нижнього виштовхування). Зйомні вкладиші дозволяють вибрати максимально зручну посадку. Відмінна підтримка для великих розмірів на кожен день. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Бестселер Kleo.

DANIELA

Balconette на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на каркасах. T-подібний крій створює красиву округлу форму, забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Піднесена фігурна лінія чашок підкреслює красиве декольте і збирає груди до центру, створюючи пікантну улоговинку для власниць розкішних форм. Розмірний ряд: 75DEFG 80CDEFG 85CDEF 90CDE.

EMILY

Soft full cup бюстгальтер з м'якими чашками з вишивки, на стані, на каркасах, з посилювачем нижньо-бокових деталей чашок. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей (піднімає і збирає до центру), забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

KERRI

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі несучі матеріали і крій збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму, забезпечують комфорт і надійну підтримку. Бічні коригувальні деталі переходять в комфортні широкі бретелі, які знімають напругу з плечей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

LINDA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер з м'якими чашками, на стані, на каркасах. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей: піднімає і збирає до центру. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Розмірний ряд: 70DEFG 75CDEFG 80CDEF 85ВCDE 90CD.

MADLEN

Комфортний бюстгальтер Balconette основі м'яких мереживних чашок, на стані, на каркасах. Мереживні бічні деталі чашок збирають груди до центру і переходять в бретелі. Чашки і стан посилені сітчастим полотном для надійної підтримки. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для середньо - великих грудей. Розмірний ряд: 70CDE, 75ВCDE, 80BCD, 85BC.

MIRANDA

Комфортний Soft full cup бюстгальтер для великих розмірів з мереживними м'якими чашками, на стані, на каркасах. Особливі матеріали та крій, бічні коригувальні деталі збирають груди до центру, створюють гарну округлу форму і забезпечують комфорт і надійну підтримку. Нижні деталі на підкладці з бавовняного полотна. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

RAFFAELLA

Комбінований (Наlf padded) бюстгальтер з ущільненими нижньо - бічними деталями чашок з дубляжу, на стані, на каркасах. T-подібний діагональний крій створює красиву округлу форму грудей (піднімає, збирає до центру), забезпечує комфорт і надійну підтримку для великих грудей. Бестселер Kleo для власниць розкішних форм.

ROSY

Balconette на основі ущільнених чашок з дубляжу (Padded), на стані, на каркасах. Виконаний з мережива: бічні деталі чашок прикрашають бічну лінію грудей, переходячи в "бретелі". Мереживні бічні деталі стану посилені сітчастим полотном для надійної підтримки. Забезпечує комфорт і відмінну нижньо - бічну підтримку для великих розмірів. Ідеально підходить під вбрання з V -подібним вирізом.

SARAH

Balconette SPASER на основі формованих чашок із спеціального тонкого 3D "дихаючого" матеріалу, на стані, на каркасах. Неймовірно комфортний. Створює гарну форму грудей: піднімає і збирає до центру, забезпечує комфорт при повсякденному носінні. Відкрита лінія декольте підходить під вбрання з широким вирізом. Непомітний під одягом. Відмінна підтримка для середньо - великих розмірів на кожен день. Розмірний ряд: 70CDE, 75BCDE, 80BCD, 85ВС.

FIONA

Комфортний Balconette padded full cup бюстгальтер на основі ущільнених чашок, дубльованих бавовною (Padded), на стані, на каркасах. T-подібний крій створює красиву округлу форму: піднімає, збирає до центру. Забезпечує комфорт і надійну підтримку для середньо - великих розмірів.

Kleo — Стильно. Красиво. Комфортно. Для мене.