Чи має спідню білизну термін придатності? - Блог Kleo купити в Києві, Україні в інтернет-магазині Kleo
Реєструйся та отримуй 10% знижки на перше замовлення!

Чи має білизна термін придатності?

11 Apr 2024
246 0

 

 

Як таких, обмежень немає, скоріше слід покладатися на власні відчуття. Білизна – твій невидимий комфорт, звідси виходить – доки тіло почувається затишно у момент носіння білизни, вона цілком придатна для використання.

Вважається, якщо носити бюстгальтер регулярно, принаймні двічі на тиждень, термін його служби сягатиме від одного до двох років. Трусики ж можуть вийти з ладу раніше, через їх частіше використання.

Для того, щоб зрозуміти, коли саме замінювати стару білизну на нову, користуйся кількома порадами від Kleo:

  

Тобі час за новим бюстгальтером, якщо… 

Використовуєш крайні гачки.

Ти почала використовувати останній ряд застібки, щоб білизна сиділа щільніше? Це означає одне – стан бюста став слабшим і не забезпечує належної підтримки.

Натягуєш бретелі до межі.

Ще один дзвіночок, який свідчить про потребу замінити білизну. Якщо бретелі спадають, значить не виконують функцію підтримки, а якщо натягнуті до межі – втратили еластичність. В обох випадках необхідна заміна білизни.

Чашки прилягають нещільно.

Зверни увагу на щільність прилягання чашок у верхній частині бюстгальтера. Якщо є вільне місце – подумай над покупкою нової білизни.

Давлять каркаси.

Нерідко така проблема виникає, коли підібрано неправильний розмір білизни. Перевір свій поточний розмір, скориставшись підказками зі статті «Як правильно підібрати бюстгальтер» – і заміни його.

Колір став тьмяним.

Не секрет, що з часом білизна, як і будь-яка річ в гардеробі, втрачає свій естетичний вигляд. Якщо тобі здалося, що бюстгальтер не задовольняє твої естетичні запити – вирушай на шопінг.

 

  

Тобі час за новими трусиками, якщо…

Відчуваєш послаблення резинки.

Якщо резинка на талії і навколо ніг втратила еластичність – прийшов час змінювати білизну.

Виріб затісний.

Можливо, розмір трусиків тобі вже не підходить. Перевір свій поточний розмір, скориставшись підказками зі статті «Як правильно підібрати трусики» – і онови їх.

Колір став тьмяним.

Якщо тобі здалося, що вигляд трусиків не задовольняє твої естетичні запити – вирушай на шопінг за новими.

Варто відзначити, що термін придатності білизни залежить від її якості. Для того, щоб білизна служила довго, завжди звертай увагу на матеріали, з яких вона виконана.

Для виготовлення білизни, Kleo використовує найпреміальніші матеріали європейської якості, саме тому вона прослужить довгі роки, без втрати естетичного вигляду.

Обирай будь-який бюстгальтер та трусики Kleo – і забудь про час. Kleo – це коли крізь роки білизна як нова.

 

                        

коментарі (0)

Для того,щоб лишити коментар необхідно зареєструватись або увійти

Kleo — Стильно. Красиво. Комфортно. Для мене.